667 770 997

Blue Taxi – 7 osobowa taksówka, która zapewni Ci szybki i wygodny transport każdego dnia i o każdej porze. Zadzwoń i zamów transport osób i mienia a na pewno Cię nie zawiedziemy.
Planujesz wypoczynek w Nałęczowie ? zamów przewozy pasażerskie Blue Taxi a zawieziemy Cię w najpilniejsze okolice i pobliskie miasteczka, które warto zobaczyć.
A może chcesz podratować swoje zdrowie w Nałęczowie? Dowieziemy Cię do Uzdrowiska Nałęczów i pomożemy przetransportować Twój bagaż.

Nie możesz wyjść z domu ? Nie masz czasu na codzienne zakupy? – dla nas nie ma problemu. Blue Taxi  zrobi zakupy na dowóz. Złóż zamówienie w sklepie, a my dostarczymy Ci Twoje zamówienie z dostawą do domu. W swojej ofercie proponujemy również usługi bagażowe – przewieziemy Twój bagaż szybko i bezpiecznie.
Nie masz czym wrócić z imprezy, wesela a może wyjścia z kumplami? 7- osobowa taksówka dowiezie i odbierze Cię z imprezy okolicznościowej o każdej porze. Dzięki naszym usługom taksi zapewnimy Ci dojazd na dworzec PKP Nałęczów jak i odbiór PKP Nałęczów . Zapewniamy Cię że na czas dotrzesz na dworzec PKP. Taksówka na zamówienie oferuje odbiór pasażera z każdego miejsca i o każdej porze. Zapewniamy transport osób w wygodnym i klimatyzowanym 7- osobowym aucie.
Wracasz z wymarzonych wakacji i nie masz jak dostać się do domu? Zapewnimy odbiór pasażerów w umówionym miejscu i dowieziemy ich pod wskazany adres.
Musisz szybko dotrzeć w umówione miejsce? Zleć kurs na zamówienie a nasza taksówka załatwi Ci bezpieczny i wygodny transport.

Pamiętaj Blue Taxi zapewni Ci:
-transport osób
-transport z dworca PKP Nałęczów
-odbiór z dworca PKP Nałęczów
-transport do sanatorium
-odbiór pasażera ze wskazanego miejsca
-odbiór z imprez okolicznościowych
-przewóz osób i mienia
-przewozy bagażowe
-zakupy na dowóz z dostawą do domu.
Skorzystaj z usług Blue Taxi a na pewno się nie zawiedziesz.
Motto Blue Taxi: TANIO-SZYBKO-BEZPIECZNIE