667 770 997
  • Taxi Nałęczów

  • Taxi Nałęczów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług taksówkarskich, realizowanych na terenie takich miejscowości jak: Nałęczów, Puławy, Bełżyce, Wąwolnica i lokalizacji okolicznych. Ponadto oferujemy transfer z i na lotniska i dworce.

– samochód 7 – osobowy
– kursy na terenie całego kraju
– zakupy z dowozem do domu
– odbiór pasażera wraz z jego samochodem

Gwarantujemy komfort jazdy, dobrze wyposażoną TAKSÓWKĄ, dzięki czemu podróż z nami jest wygodna i przyjemna. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług.

Z nami dojedziesz zawsze do celu: TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE

Siedziba firmy Blue Taxi znajduje się w Nałęczowie, w powiecie puławskim, w województwie lubelskim. Na rynku istniejemy od 2017 roku. Działamy jako młode, lecz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego celem jest pełna satysfakcja klientów. Właścicielem firmy jest Waldemar Tupaj.

Jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem dla firm, instytucji państwowych oraz Klientów indywidualnych

Nie bez znaczenia jest dla nas bezpieczeństwo. By sprostać tym wymaganiom oraz zapewnić Państwu komfortową jazdę, samochody podlegają ścisłej kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy mogli Państwa zawsze bezpiecznie i komfortowo dowieźć do celu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.