667 770 997

Obsługujemy największe i najbardziej wymagające hotele na terenie Warmi i Mazur. Wiemy jak bardzo liczy się jakość oraz co jest  najważniejsze dla klienta.
Oferujemy:

  • Pranie bielizny pościelowej wraz z dezynfekcją chemiczno - termiczną
  • Pranie bielizny płaskiej i frotte w każdym formacie.
  • Pranie wyposażenia hotelowego, narzuty, zasłony, firany ,zasłonki łazienkowe , inne
  • Pranie kołder, koców i poduszek

Obrusy i serwetki wymagają bardzo dokładnego prania (wywabienie plam, wybielanie), a potem prasowania lub maglowania. Zorganizowanie tego we własnym zakresie pracochłonne i nieopłacalne  
Oferujemy:

  • Pranie  i maglowane obrusów, serwet
  • Pranie pokrowców na stoły i krzesła
  • Pranie galanterii restauracyjnej

Oferta firmy Blue Taxi Nałęczów obejmuje szeroki wachlarz usług taksówkarskich, świadczonych na terenie miejscowości, takich jak Nałęczów, Puławy czy Ryki. Jednak w razie potrzeby pojedziemy też do każdego innego miasta w Polsce. Dodatkowo oferujemy transfer pasażerów z i na lotniska oraz dworce.

Oferta przedsiębiorstwa Blue Taxi to też:

  • kursy na zamówienie,
  • zakupy z dowozem do domu,
  • odbiór pasażera wraz z jego samochodem.


Zapewniamy tani, szybki i bezpieczny przewóz. Dysponujemy komfortowymi, dobrze wyposażonymi taksówkami, dzięki czemu nasi klienci mogą wygodnie i z przyjemnością podróżować. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

taxi Nałęczów, taksówka Nałęczów, przewóz osób Nałęczów, transport osób Nałęczów, transfer osób, taksi Nałęczów, korporacja taksówkowa, taxi bagażowe Nałęczów, zakupy z dowozem Nałęczów, zakupy na dowóz Nałęczów, zakupy z dostawą Nałęczów, odbiór pasażera Nałęczów, transport do sanatorium Nałęczów, dowóz na dworzec Nałęczów, transfer, usługi przewozowe Nałęczów, kurs na zamówienie Nałęczów, Blue Taxi Nałęczów, przewóz taksówką Nałęczów, przewóz taxi Nałęczów, taxi osobowe Nałęczów, transport osobowy Nałęczów, usługi transportowe Nałęczów, zakupy na telefon Nałęczów, taksówkarz Nałęczów

Planujesz podróż samolotem ? Pamiętaj ! zawsze musisz być na czas bo samolot nie będzie na Ciebie czekał. Nie musisz zostawiać swojego samochodu na parkingu przy lotnisku i płacić dodatkowych kosztów. Nie znasz miasta? Obawiasz się że nie zdążysz na czas szukając odpowiedniej trasy dojazdu?  Nie musisz poruszać się komunikacją miejską, która czasem bywa bardzo długa. Wybierając usługę na lotnisko nie musisz też martwić się o korki czy remonty ulic. W razie potrzeby przyjedziemy po ciebie wcześniej by na drodze nic nas nie zaskoczyło i żebyś bez niepotrzebnego stresu mógł odbyć swój zaplanowany lot. Posiadamy 7-osbowy, klimatyzowany samochód więc w wymarzoną podróż możesz zabrać całą rodzinę.  Jeśli planujesz długi i daleki wypoczynek pewnie Twój bagaż będzie sporo ważył. O to też nie musisz się martwić.

 

Taxi na lotnisko Lublin, Świdnik, Rzeszów, Radom, Warszawa oraz inne lotniska na terenie całego kraju

Nasz kierowca pomoże Ci zanieść bagaże na odprawę. Wybierz usługę na lotnisko z Blue Taxi Nałęczów a zapewniamy Cię że nigdy nie spóźnisz się na zaplanowany lot ! Pamiętaj ! U nas nie musisz martwić się o brak gotówki i szukać bankomatów. Za usługi Blue Taxi możesz zapłacić kartą lub po prostu telefonem i cieszyć się wysokim komfortem jazdy oraz punktualnością. Dzwoniąc nie zapomnij podać numeru Swojego lotu, pomoże to nam ustalić ile czasu będzie nam potrzeba by bezpiecznie dowieźć cię na wybrane lotnisko. Dzięki usługom Blue Taxi Nałęczów nie tylko skrócisz swój czas przejazdu, ale dzięki konkurencyjnym stawkom, możesz także sporo zaoszczędzić. Zadzwoń i umów się z nami !

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług taksówkarskich, realizowanych na terenie takich miejscowości jak: Nałęczów, Puławy, Bełżyce, Wąwolnica i lokalizacji okolicznych. Ponadto oferujemy transfer z i na lotniska i dworce.

– samochód 7 – osobowy
– kursy na terenie całego kraju
– zakupy z dowozem do domu
– odbiór pasażera wraz z jego samochodem

Gwarantujemy komfort jazdy, dobrze wyposażoną TAKSÓWKĄ, dzięki czemu podróż z nami jest wygodna i przyjemna. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług.

Z nami dojedziesz zawsze do celu: TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE